KPSS Zábřežsko

Informace o možnosti zapojení obcí MiZ do projektu KPSS

Tisk
PDF

Dne 20.03.2012 ve 13.00 hodin na MěÚ Zábřeh, Masarykovo nám. 510/6 se konala Valná hromada a Poradenský den Svazku obcí Mikroregionu Zábřežsko, kterého se zúčastnil i Koordinátor KPSS. Cílem této návštěvy bylo informovat starosty obcí Mikroregionu Zábřežsko o možnosti připojení se do procesu KPSS. Koordinátor pak všechny seznámil s hlavními parametry projektu.

 

Podpora procesu komunitního plánování sociálních služeb v Zábřehu:

  • V těchto dnech obdrželo město Zábřeh, jako příjemce, Rozhodnutí o poskytnutí dotace vydané Ministerstvem práce a sociálních věcí v rámci Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost na projekt „Podpora procesu komunitního plánování sociálních služeb v Zábřehu“, a to v celkové výši 1 899 493,20 Kč. Datum zahájení projektu bylo stanoveno na 1.3.2012 s datem ukončení realizace projektu nejpozději do 28.2.2014.
  • Realizace projektu umožní pokračování, následný rozvoj a zkvalitnění procesu komunitního plánování sociálních služeb v regionu města Zábřeh.
  • Klíčovou aktivitou celého procesu bude vytvoření 2. komunitního plánu sociálních a navazujících služeb v Zábřehu pro období 2012 - 2015 a katalogu poskytovatelů sociálních služeb.
  • Projekt dále umožní vnést do stávajícího procesu i další inovativní prvky např. dostupnost katalogu poskytovatelů sociálních služeb na webových stránkách komunitního plánování sociálních služeb Zábřežska, který zde bude průběžně aktualizován. Velice se tak zjednoduší přístup k aktuálním informacím o poskytovaných sociálních službách na území Zábřeha směrem k uživatelům, zájemcům o služby, laické i odborné veřejnosti (odkaz na web: http://kp-zabrezsko.cz).

 

Bc. Jana Kapplová
koordinátor KPSS

logo ESF

Tento projekt je financován z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a
státního rozpočtu ČR.

MěÚ Zábřeh, Nám. Osvobození 15 (kancelář č. 132, 1. patro), Zábřeh | tel.: 583 468 120 | e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Copyright © 2011 KPSS Zábřeh. Všechna práva vyhrazena. | Created by VOGO | Powered by Joomla!