KPSS Zábřežsko

Beseda s poskytovateli sociálních služeb v Klubu důchodců města Zábřeh

Tisk
PDF

KPSS je metoda pomáhající obcím a regionům zjistit poptávku uživatelů sociálních služeb v oblasti kvality a dostupnosti těchto služeb, a to formou diskuse a komunikace s občany. Zapojuje tedy veřejnost do rozhodování o sociálních službách na daném území a podporuje vzájemnou komunikaci mezi zadavateli (město Zábřeh), poskytovateli sociálních služeb, uživateli těchto služeb a veřejností.

 

Jedno takové setkání se uskutečnilo dne 3.4.2012 v Klubu důchodců města Zábřeh, DPS Nerudova 7. V rámci „Besedy s poskytovateli sociálních služeb“ se tu setkali zástupci všech výše zmíněných subjektů, kdy spolu diskutovali o problematice sociálních služeb ve městě Zábřeh. Dále byly všem přítomným poskytnuty informace o projektu „Podpora procesu komunitního plánování sociálních služeb v Zábřehu“, a to koordinátorem KPSS a vedoucí I. pracovní skupiny Senioři.

 

Bc. Jana Kapplová
koordinátor KPSS

logo ESF

Tento projekt je financován z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a
státního rozpočtu ČR.

MěÚ Zábřeh, Nám. Osvobození 15 (kancelář č. 132, 1. patro), Zábřeh | tel.: 583 468 120 | e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Copyright © 2011 KPSS Zábřeh. Všechna práva vyhrazena. | Created by VOGO | Powered by Joomla!