KPSS Zábřežsko

Seminář s poskytovateli sociálních služeb

Tisk
PDF

V rámci projektu „Podpora procesu komunitního plánování sociálních služeb v Zábřehu" se ve středu 10. října 2012 uskutečnil tematický seminář pro veřejnost pod názvem „SOCIÁLNÍ SLUŽBY A BUDOUCNOST". Náplní programu bylo vystoupení pana PhDr. Radka Sudy z MPSV, který účastníky semináře seznámil s chystanými změnami, které se dotknou financování sociálních služeb od roku 2014.

Dalším hostem semináře byl pan PhDr. Daniel Topinka, Ph.D., zástupce firmy SocioFactor s.r.o. Tato firma pro náš projekt vypracovala výzkumné analýzy, které se staly podkladem pro tvorbu 2. komunitního plánu sociálních a navazujících služeb v Zábřehu na období 2012-2015. Pan Topinka na semináři prezentoval stěžejní výstupy z „Výzkumu potřeb poskytovatelů a uživatelů sociálních služeb a veřejnosti".
Doprovodnou aktivitou semináře pak byla prezentace jednotlivých poskytovatelů sociálních a navazujících služeb města Zábřeh. Ti měli možnost své služby prezentovat prostřednictvím nástěnek, které byly umístěny ve vestibulu Katolického domu, kde se celý seminář pořádal.
Celkem se semináře zúčastnilo 79 účastníků, a to především z řad poskytovatelů sociálních a navazujících služeb, dále zástupci veřejnosti a studenti Střední školy sociální péče a služeb v Zábřehu.
Tímto Řídící skupina KPSS města Zábřeh děkuje všem účastníkům semináře za jejich projevený zájem o problematiku sociálních služeb, děkuje hlavním aktérům semináře za jejich prezentace a v neposlední řadě personálu Katolického domu v Zábřehu, který pro náš seminář poskytl příjemné zázemí. Fotografie ze semináře můžete shlédnout v naší fotogalerii.

 

 

Jana Kapplová
koordinátor KPSS

.

logo ESF
Tento projekt je financován z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a
státního rozpočtu ČR.
MěÚ Zábřeh, Nám. Osvobození 15 (kancelář č. 132, 1. patro), Zábřeh | tel.: 583 468 120 | e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Copyright © 2011 KPSS Zábřeh. Všechna práva vyhrazena. | Created by VOGO | Powered by Joomla!